Wanningstraat 4-6
1071 LB Amsterdam

T+ 31 (0) 20 820 34 00
Einfo@reulingschutte.nl
Wwww.reulingschutte.nl

Saskia Reuling

T+31 (0) 20 820 34 01
M+31 (0) 6 511 925 60

Esaskiareuling@reulingschutte.nl

Eva Schutte

T+31 (0) 20 820 34 02
M+31 (0) 6 103 118 00
Eevaschutte@reulingschutte.nl

Jan Willem Loman

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 22440570
Ejanwillemloman@reulingschutte.nl

Paula Boshouwers

T+31 (0)20 820 34 00
M+31 (0)6 215 364 69
Epaulaboshouwers@reulingschutte.nl

Peter Ingelse

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 145 906 01
Epeteringelse@reulingschutte.nl

Wil Tonkens

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 481 316 07
Ewiltonkens@reulingschutte.nl

Adriaan Bos

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 537 911 77
Eadriaanbos@reulingschutte.nl

Hester Uhlenbroek

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 215 186 75
Ehesteruhlenbroek@reulingschutte.nl

Annelies Scheepbouwer

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 12965725
Eanneliesscheepbouwer@reulingschutte.nl

Senior office manager

Karin Merkx

T+31 (0)20 820 34 00
M+31 (0)6 215 374 73

Ekarinmerkx@reulingschutte.nl

Office manager

Aniek Menko

T+31 (0)20 820 34 00
Eaniekmenko@reulingschutte.nl

Assistent office manager

Ilse Maessen

T+31 (0)20 820 34 00
Eilsemaessen@reulingschutte.nl

Routebeschrijving

Ons kantoorpand ligt vlak achter het Concertgebouw en is zowel per auto als met het openbaar vervoer goed bereikbaar.

Auto

Uit alle richtingen A10: neem afslag S108 (Amsterdam- Oud Zuid) of S109 (Amsterdam-Buitenveldert).

Vanaf A10 afslag S108 (Amsterdam- Oud Zuid):

Rechtsaf Amstelveenseweg, bij stoplichten Stadionplein linksaf Amstelveenseweg, op rotonde 2e afslag rechts Cornelis Kruzemanstraat (gaat over in de De Lairessestraat), 4e stoplicht linksaf Jacob Obrechtstraat, 1e afslag rechts Johannes Verhulststraat, na 140 m linksaf J.W. Brouwersstraat, na 60 m linksaf Wanningstraat.

Vanaf A10 afslag S109 (Amsterdam-Buitenveldert):

Na 0,5 km rechtsaf Europaboulevard richting Centrum, na 0,8 km linksaf Wielingenstraat, na 0,9 km rechtsaf Stadionweg, na 0,5 km linksaf Hobbemakade, na 250 m linksaf Roelof Hartstraat, na 0,7 km linksaf Concertgebouwplein, na 140 m linksaf J.W. Brouwersstraat, na 60 m linksaf Wanningstraat.

Parkeren

Mogelijk op de openbare weg of (op 2 minuten loopafstand van ons kantoor) in de Q-Park parkeergarage onder het Museumplein, ingang aan de Van Baerlestraat - Vanaf de ring neemt u afslag S108 en volgt u verder de P-borden.

Openbaar vervoer

Ons kantoor is gemakkelijk bereikbaar met de tram vanaf verschillende NS-stations in Amsterdam:

Station Zuid WTC: tram 5

Centraal Station: tram 2, 5, 16 en 24 en bus 170

Stations Amstel en Sloterdijk: tram 12

Station Muiderpoort: tram 3

Uitstappen bij halte Van Baerlestraat (tram 2), halte Museumplein (trams 3, 5, 12  en 16), of halte Museumplein (bus 170). Deze haltes (op 2 minuten loopafstand van ons kantoor) zijn vlak voor of net om de hoek van het Concertgebouw. Vanaf deze haltes  loopt u voor Het Concertgebouw langs en vóór Brasserie Keyzer gaat u naar links. De eerste straat rechts is de Alexander Boersstraat en de tweede straat rechts is de Wanningstraat.

Webdesign: Nathanaël Reuling
Fotografie: Lotte van Raalte