De Lairessestraat 137-143
1075 HJ Amsterdam

T+ 31 (0) 20 820 34 00
Einfo@reulingschutte.nl
Wwww.reulingschutte.nl

Saskia Reuling

T+31 (0) 20 820 34 01
M+31 (0) 6 511 925 60

Esaskiareuling@reulingschutte.nl

Eva Schutte

T+31 (0) 20 820 34 02
M+31 (0) 6 103 118 00
Eevaschutte@reulingschutte.nl

Casper Schouten

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 20490851
Ecasperschouten@reulingschutte.nl

Eva Knipschild

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 224 871 52
Eevaknipschild@reulingschutte.nl

Jan Willem Loman

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 22440570
Ejanwillemloman@reulingschutte.nl

Hester Uhlenbroek

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 215 186 75
Ehesteruhlenbroek@reulingschutte.nl

Annelies Scheepbouwer

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 12965725
Eanneliesscheepbouwer@reulingschutte.nl

Peter Ingelse

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 145 906 01
Epeteringelse@reulingschutte.nl

Louise Dancet

T+31 (0)20 8203400
M+31(0)6 41041330
Elouisedancet@reulingschutte.nl

Adriaan Bos

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 537 911 77
Eadriaanbos@reulingschutte.nl

Nelleke van Thiel-Wortmann

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 18471481
Enellekevanthiel@reulingschutte.nl

Denise van de Leur

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 11466399
Edenisevandeleur@reulingschutte.nl

Bénine van Huisstede-Zeijlstra

T+31 (0)20 8203400
M+31 06 47757275
Ebeninevanhuisstede@reulingschutte.nl

Paula Boshouwers

T+31 (0)20 820 34 00
M+31 (0)6 215 364 69
Epaulaboshouwers@reulingschutte.nl

Senior office manager

Danielle Goes

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 33792111
Edaniellegoes@reulingschutte.nl

Office manager

Miranda Jansson

T+31 (0)20 8203400
EMirandaJansson@reulingschutte.nl

Assistent office manager

Amanda Owoo

T+31 (0)20 8203400
Eamandaowoo@reulingschutte.nl

Routebeschrijving ReulingSchutte

Auto:

Uit alle richtingen A10: neem afslag S108 (Amsterdam- Oud Zuid) of S109 ( neem de Apollolaan richting de Lairessestraat).

Vanaf A10 afslag S108: Volg de rechterrijstrook om afrit 8Amstelveen- Oud Zuid te nemen:
Sla rechtsaf naar de Amstelveenseweg/ de s108. Volg de 2 linkerrijstroken om linksaf te slaan naar de Amstelveenseweg 500 m. Neem op de rotonde de 3e afslag naar de Cornelis Krusemanstraat 550 m. Weg vervolgen naar De Lairessestraat 230 m.

Parkeren / Hilton Hotel Parking:
Mogelijk op de openbare weg of parkeren in het Hilton Hotel Parking (op 5 minuten loopafstand van kantoor). Vanaf het Hilton Hotel, loop naar het westen op de Apollolaan, richting de Breitnerstraat 4 m. Sla rechtsaf naar de Breitnerstraat 150 m. Flauwe bocht naar links naar de Breitnerstraat/de Isaac Israëlsbrug 34 m. Weg vervolgen naar de Cornelis Schuytstraat 160 m. Sla linksaf naar De Lairessestraat.

Openbaar vervoer:

Centraal Station: tram 2, enkele minuten loopafstand.

Station Zuid WTC: tram 5, uitstappen halte Museumplein.

Station Amstel: tram 12 tot halte bushalte Museumplein op 16 min loopafstand of met overstap bus 347, richting Uithoorn Busstation, via Amstelveen.

Station Muiderpoort: tram 3 tot halte bushalte Museumplein op 16 min loopafstand of met overstap bus 396, richting Nieuw-Vennep tot bushalte Emmastraat.

Station Sloterdijk: metro 50 richting Gein tot halte Amstelveenseweg, daar overstappen op bus 347 tot bushalte Emmastraat. 1. Loop vanaf daar naar het noordwesten op de Emmastraat richting De Lairessestraat. 2. Sla linksaf naar De Lairessestraat, je vindt je bestemming rechts.

Bus: Bushalte Emmastraat op De Lairessestraat.

Webdesign: Nathanaël Reuling
Fotografie: Lotte van Raalte