De Lairessestraat 137-143
1075 HJ Amsterdam

T+ 31 (0) 20 820 34 00
Einfo@reulingschutte.nl
Wwww.reulingschutte.nl

Saskia Reuling

T+31 (0) 20 820 34 01
M+31 (0) 6 511 925 60

Esaskiareuling@reulingschutte.nl

Eva Schutte

T+31 (0) 20 820 34 02
M+31 (0) 6 103 118 00
Eevaschutte@reulingschutte.nl

Casper Schouten

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 20490851
Ecasperschouten@reulingschutte.nl

Eva Knipschild

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 224 871 52
Eevaknipschild@reulingschutte.nl

Jan Willem Loman

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 22440570
Ejanwillemloman@reulingschutte.nl

Hester Uhlenbroek

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 215 186 75
Ehesteruhlenbroek@reulingschutte.nl

Annelies Scheepbouwer

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 12965725
Eanneliesscheepbouwer@reulingschutte.nl

Peter Ingelse

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 145 906 01
Epeteringelse@reulingschutte.nl

Louise Dancet

T+31 (0)20 8203400
M+31(0)6 41041330
Elouisedancet@reulingschutte.nl

Adriaan Bos

T+31 (0) 20 820 34 00
M+31 (0) 6 537 911 77
Eadriaanbos@reulingschutte.nl

Nelleke van Thiel-Wortmann

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 18471481
Enellekevanthiel@reulingschutte.nl

Denise van de Leur

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 11466399
Edenisevandeleur@reulingschutte.nl

Bénine van Huisstede-Zeijlstra

T+31 (0)20 8203400
M+31 06 47757275
Ebeninevanhuisstede@reulingschutte.nl

Paula Boshouwers

T+31 (0)20 820 34 00
M+31 (0)6 215 364 69
Epaulaboshouwers@reulingschutte.nl

Senior office manager

Danielle Goes

T+31 (0)20 8203400
M+31 (0)6 33792111
Edaniellegoes@reulingschutte.nl

Office manager

Miranda Jansson

T+31 (0)20 8203400
EMirandaJansson@reulingschutte.nl

Assistent office manager

Amanda Owoo

T+31 (0)20 8203400
Eamandaowoo@reulingschutte.nl

Routebeschrijving ReulingSchutte

Auto:

Uit alle richtingen van de A10: neem afslag S108 (Amsterdam- Oud Zuid).

Vanaf afslag S108: volg de rechterrijstrook om afrit 8 Amstelveen- Oud Zuid te nemen, sla rechtsaf. Volg de 2 linkerrijstroken om na 500 meter linksaf te slaan naar de Amstelveenseweg. Neem op de rotonde de 3e afslag naar de Cornelis Krusemanstraat. Weg vervolgen naar De Lairessestraat. Ons kantoor bevindt zich aan uw rechterzijde.

Parkeren:

  • Openbare weg, € 6,= / uur. Nummer voor parkeerapp: 13374.
  • Hilton Hotel parkeerplaats, € 5,= / uur, maximaal € 45,= / 24 uur. 5 minuten loopafstand naar kantoor. Loop vanaf de Apollolaan links naar de Breitnerstraat. Weg vervolgen naar de Cornelis Schuytstraat. Sla linksaf naar De Lairessestraat. Ons kantoor bevindt zich aan uw linkerzijde.
  • Via www.parkbee.com, prijs varieert, ca € 5,= / uur. U parkeert op basis van beschikbaarheid in de omgeving van De Lairessestraat.

Openbaar vervoer:

  • Centraal Station: tram 2, uitstappen Cornelis Schuytstraat, 5 minuten loopafstand naar kantoor.
  • Station Zuid WTC: tram 5, uitstappen halte Museumplein.10 minuten loopafstand. Of overstap bus 347 richting Uithoorn, bus 357 richting Aalsmeer of bus 396 richting Nieuw-Vennep, uitstappen Emmastraat, 2 minuten loopafstand kantoor.
  • Station Amstel: tram 12 tot halte Museumplein, 10 min loopafstand. Of overstap bus 347 richting Uithoorn, bus 357 richting Aalsmeer of bus 396 richting Nieuw-Vennep, uitstappen bushalte Emmastraat, 2 minuten loopafstand kantoor.
  • Station Muiderpoort: tram 3, uitstappen Museumplein. 10 min loopafstand. Of overstap bus 347 richting Uithoorn, bus 357 richting Aalsmeer of bus 396 richting Nieuw-Vennep, uitstappen Emmastraat, 2 minuten loopafstand kantoor.
  • Station Sloterdijk: metro 50 richting Gein tot halte Amstelveenseweg. Overstappen op bus 347, uitstappen Emmastraat, 2 minuten loopafstand kantoor.

Webdesign: Nathanaël Reuling
Fotografie: Lotte van Raalte